Tónovací systém

Tónovací systém MULTIMIX

je systém založený na tónování barev tuzemského výrobce HET, spol. s r.o. pomocí pigmentových past nové generace. Tónování probíhá v satelitních tónovacích místech na míchacích automatech rozmístěných po celé ČR.
Systém nabízí tónování vodou ředitelných interiérových a fasádních barev, disperzních tenkovrstvých omítkovin, vodou ředitelných a rozpouštědlových barev na ochranu kovů a dřeva.
Je vyvinut primárně pro stavebnictví, ale zároveň je univerzální, tudíž umožňuje reagovat na potřeby zákazníků doplněním nových výrobků včetně silikátových nátěrových hmot, rozpouštědlových nátěrových hmot či lazur, rovněž dovoluje doplňování nových odstínů a vzorkovnic.

TÓNOVACÍ ZAŘÍZENÍ

sestává ze dvou základních součástí, automatické zařízení na dávkování pigmentů do barev a zařízení umožňující promíchání nadávkovaných pigmentových past v barvě.

TÓNOVACÍ PROGRAM

Automat je ovládán poslední verzí uživatelsky přívětivého tónovacího softwaru PrismaPro 2 pracujícím pod operačním systémem Windows.

Tónovací systém Flügger 900

Tónovací systém Flügger 900 vychází z osvědčených dlouholetých zkušeností dánské firmy Flügger A/S. Jeho základ tvoří mezinárodně uznávané systémy NCS a RAL, ale umožňuje i tónování barevných odstínů jiných významných evropských výrobců nátěrových hmot. Celkový počet barevných odstínů tak přesahuje více než 17.000 odstínů a zcela určitě uspokojí i toho nejnáročnějąího zákazníka, který vyžaduje barevné sladění různých stavebních prvků bez obav z odlišných barevných odchylek.

V naší nabídce naleznete:

  • barvy na fasády
  • barvy do interiérů
  • dekorativní barvy
  • lazury a oleje na dřevo
  • laky a barvy na podlahy
  • oleje na podlahy a dřevo
  • malířské nářadí

Flügger je certifikován dle ISO 14001:2005, který garantuje, že naše produkty splňují přísné podnikové normy a naše produkce je stále na výborné kvalitativní úrovni.

Tónovací systém COLORLAK

Společnost COLORLAK využívá své bohaté zkušenosti a v rámci několika svých tónovacích systémů nabízí tónování špičkových druhů nátěrových i stavebních (dekorativních) hmot. Tónovací systém COLORLAK (TSCL) nabízí dvě samostatné řady výrobků, řada DEKOR je ideální pro použití ve stavebnictví a umožňuje tónování fasádních a malířských barev, tenkovrstvých omítek i barev a lazur. Řada PROFI II zahrnuje špičkové výrobky pro průmyslové použití. Zcela specializovanou a ojedinělou formou průmyslové tónovací linky je průmyslový tónovací automat (PTA), který nabízí několik desítek především průmyslových nátěrových hmot.

Řada DEKOR ZDE
Řada PROFI II ZDE

ROKO Aquamix

Unikátní systém míchání různých druhů barev a nátěrů v libovolném barevném odstínu. Všechny nátěry sjednotíte přesně podle své fantazie.

Proč barvy a nátěry Roko Aquamix?
Jsou vodou ředitelné, snadno se nanáší a rychle schnou, takže práce vám půjde od ruky. A hlavně… jsou mimořádně kvalitní a trvanlivé.

CAPAROL ColorExpress

Mícháme na objednávku. Podrobnosti na naší prodejně. Po léta vyvíjená a zdokonalovaná technologie má nejširší paletu nabízených produktů, od fasádních a vnitřních barev, lazurovacích a stěrkových technik pro interiéry, přes omítky, ochranné nátěry konstrukčních betonů a betonových podlah, až po laky a lazury.

Barvy - laky KINDL,

Myslbekova ul.

405 01 Děčín 1,

IČ: 46716220

DIČ: CZ7403162404

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA PRODEJNY

Kancelář: +420 773 822 898,

Obchod: +420 773 822 896,

           

robert.kindl@barvy-kindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí až pátek: 7.00 - 18.00 hod.

Sobota: 8.00 - 12.00 hod.