Tónovací systém

?>

Tónovací systém HET MULTIMIX

je systém založený na tónování barev tuzemského výrobce HET, spol. s r.o. pomocí pigmentových past nové generace. Tónování probíhá v satelitních tónovacích místech na míchacích automatech rozmístěných po celé ČR.
Systém nabízí tónování vodou ředitelných interiérových a fasádních barev, disperzních tenkovrstvých omítkovin, vodou ředitelných a rozpouštědlových barev na ochranu kovů a dřeva.
Je vyvinut primárně pro stavebnictví, ale zároveň je univerzální, tudíž umožňuje reagovat na potřeby zákazníků doplněním nových výrobků včetně silikátových nátěrových hmot, rozpouštědlových nátěrových hmot či lazur, rovněž dovoluje doplňování nových odstínů a vzorkovnic.

Tónovací systém Flügger 900

Tónovací systém Flügger 900 vychází z osvědčených dlouholetých zkušeností dánské firmy Flügger A/S. Jeho základ tvoří mezinárodně uznávané systémy NCS a RAL, ale umožňuje i tónování barevných odstínů jiných významných evropských výrobců nátěrových hmot. Celkový počet barevných odstínů tak přesahuje více než 17.000 odstínů a zcela určitě uspokojí i toho nejnáročnějąího zákazníka, který vyžaduje barevné sladění různých stavebních prvků bez obav z odlišných barevných odchylek.

V naší nabídce naleznete:

  • barvy na fasády
  • barvy do interiérů
  • dekorativní barvy
  • lazury a oleje na dřevo
  • laky a barvy na podlahy
  • oleje na podlahy a dřevo
  • malířské nářadí

Flügger je certifikován dle ISO 14001:2005, který garantuje, že naše produkty splňují přísné podnikové normy a naše produkce je stále na výborné kvalitativní úrovni.

ROKO Aquamix

Unikátní systém míchání různých druhů barev a nátěrů v libovolném barevném odstínu. Všechny nátěry sjednotíte přesně podle své fantazie.

Proč barvy a nátěry Roko Aquamix?
Jsou vodou ředitelné, snadno se nanáší a rychle schnou, takže práce vám půjde od ruky. A hlavně… jsou mimořádně kvalitní a trvanlivé.